Левинський Валерій Михайлович

кандидат технічних наук, доцент

Коротка біографія:

В 1977 році закінчив Одеський технологічний інститут харчової промисловості ім. М.В. Ломоносова (зараз ОНАХТ) за спеціальністю «Автоматизація та комплексна механізація хіміко-технологічних процесів».

1977-1981 г.г. – інженер науково-дослідного сектору (НДС) кафедри автоматизації виробничих процесів (АВП).

1981-1985 роки аспірантура кафедри АВП.

1985-1987 роки – молодший науковий співробітник НДС кафедри АВП.

1987-1991 роки – старший науковий співробітник НДС кафедри АВП.

В 1989 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Адаптивне автоматичне управління технологічними машинами агропромислового комплексу при обмеженнях типу «аварійні ситуації» ».

1991-1993 роки – асистент кафедри АВП.

1993 2001 роки – керівник мебельного магазину.

2001-2003 роки – заступник директора м'ясокомбінату.

2003-2005 роки – асистент кафедри АВП.

З 2005 року і дотепер – доцент кафедры АВП (АТП і РС).

Є членом Ради факультету АМ і Р, входить до складу державної екзаменаційної комісії (ДЕК) з захисту дипломних робіт та проектів.

Навчальна робота:

Проводить лабораторні і практичні заняття, керує практиками, курсовими роботами, дипломним проектуванням. Зпроектував та виготовив 18 стендів лабораторних робіт для вивчення студентами сучасних засобів автоматизації. Читає лекції, проводить лабораторні, практичні заняття та курсове проектування з дисциплін:

• «Технічні засоби автоматизації»;

• «Цифрові системи керування та обробки інформації»;

• «Мікропроцесорні та програмні засоби автоматизації»;

• «Основи САПР».

Наукова робота:

Виконує дослідження та розробку автоматизованих систем диспетчеризації елеваторів і підприємств з вирощування риби. Має більш 50 публікацій, у тому числі 25 авторських свідоцтв СРСР і патентів України на винаходи, а також публікації навчально-методичного характеру.