Юрій Дучев

Фінансовий директор «Херсоноблэнерго»

Дучев Юрій Дмитрович

У 1991 році з відзнакою закінчив ОТІХП ім. М.В.Ломоносова за спеціальністю «Автоматизація і комплексна механізація хіміко-технологічних процесів»

1991-1996 рр. – робота асистентом кафедри АВП ОТІХП ім. М.В.Ломоносова.

1996-2003 рр. – ВАТ «Одесаобленерго», інженер служби з розрахунку електроспоживання.

1999-2000 рр. – навчання в Міжднародному Інституті Менеджменту (МІМ-Київ). Магістр Бізнес Адміністрування (МБА).

2000 по 2003 рр. — начальник відділу економічного аналізу.

2003-2006 рр. – ЗАТ «Одеський завод шампанських вин»: начальник відділу економічного аналізу і планування.

З 2004 р. – заступник генерального директора з фінансовим питань.

2006-2014 рр. – ВАТ «Одесаобленерго»: спочатку заступник фінансового директора, а потім виконавчий директор.

У 2009 р. стажування в США (університет Карнегі-Меллон, Піттсбург, Пенсильванія і Сан-Франциско, Каліфорнія) за темою «Підприємництво, технології, бізнес-ідеї».

У 2011 р. вивчав роботу підприємства і навчального центру Секам груп (Помпадур, Франція), відвідував виноробні підприємства Шато Кирван, Шато Бренер-Дюкру, Листрак-Медок (Бордо, Франція), і Sattui Winery, Sterling Wine House (Каліфорнія, США).

З 2014 р. по теперішній час фінансовий директор «Херсонобленерго».

Насьогодні працює над докторськой дисертацією з бізнес-адміністрування.