5 квітня 2016 року відбулася Відкрита кураторська година факультету Автоматизації, мехатроніки та робототехніки на тему «Поезія в житті людини». На захід було запрошено студентів 1– 4 курсів факультету АМіР, а також студентів інших факультетів, кураторів факультету АМіР та академії, викладачів. Відвідали захід також старший куратор академії Леонова Людмила Євгенівна та директор студентського клубу Котилевич Неллі Казиміровна. Порадувала значна увага студентів до такої тематики – конференц-зал було заповнено! Гарний настрії, урочисту атмосферу створила пісня у виконанні студента 4-го курсу Єпура Олександра, що прозвучала на початку заходу. З пісні почали не випадково, оскільки поезія нерозривно пов'язана з музикою, мелодією. Потім присутні доторкнулися до світу поезії. У виконанні ведучої заходу – Лагерної Світлани Ігорівни (старшого куратора факультету АМіР) звучали вислови про поетів, вірші таких великих людей, як Віктор Гюго, Горацій, Анатоль Франс, Леонардо да Вінчі. Найталановитіші студенти факультету Микола Щербаков,  Ніколета Спінатій, Олександр Петров, Дмитро Кутєв, Дмитро Слуцький прочитали прекрасні вірші Володимира Висоцького, Марини Цветаєвої, Володимира Набокова, Афанасія Фета. На заході зміг проявить себя як поэт та виконавець власного вірша студент Гладиш Андрій. Учасники відмінно підготувались та дуже емоційно виступили. Величезне задоволення присутні отримали від прослуховування віршів у виконанні відомих акторів театру та кіно (демонстрація здійснювалася з використанням мультимедійної техніки). Один із своїх улюблених Віршів –  «Казка про дурість» Івана Франка –  прочитала Лагерна Світлана Ігорівна. Думки про вічні теми – кохання, життя, патріотизм, єднання людини та природи, душевна сила, значущість людини, як особистості  –  було порушено в віршах.

Дуже добре, що в Одеській національній академії харчових технологій такі заходи – не рідкість. Відкрита кураторська година показала, що наші студенти вміють слухати поезію, що їм цікаві такі зустрічі. По завершенню в якості напутніх слів прозвучала думка про те, що читати, слухати та розуміти поезію – це одні з необхідних умов формування особистості людини.

Старший куратор факультету АМіР Лагерна С.І.

Голова студентської ради факультету АМіР Спінатій Ніколета.