19...22 квітня 2016 року на базі Національного університету харчових технологій (м.Київ) відбувся 2-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології". Наша академія на олимпиаді була представлена двома командами під керівництвом проф. Хобіна В.А. (команда бакалаврів: Балагура В.В., Гудзь С.С., Пилипенко Є.О.; команда магістрів: Сиротюк І.В., Ріктор В.С., Шановіч Ю.Ю.).

За результатами участі в олімпіаді Балагура В.В. та Сиротюк І.В. на своїх рівнях вибороли 2-і місця, що йдуть до заліку рейтингу академії. Гудзь С.С., Пилипенко Є.О., Ріктор В.С. та Шановіч Ю.Ю. були нагороджені грамотами за відмінну теоретичну підготовку. Окремо грамотою був відзначений проф. Хобін В.А. за активну участь в організації та проведенні олімпіади.