30 листопада 2016 року на факультеті АМ та Р проведено кураторську годину, присвячену пам’яті жертв голодоморів 1921-1922, 1932-1933 та 1946-1947 років.

В минулому «завдяки» діям влади з форсування побудови комунізму в Україні сталися жахливі голодомори, що забрали життя мільйонів наших співвітчизників. Ті події визнано геноцидом українців на рівні ООН 13 країнами і ще 10 країн засудили ті дії сталінської влади, як злочини проти людяності. Особливо цинічно звучить на сьогодні ностальгія за «світлим минулим» та спроби виставити діяльність Сталіна, як керманича і будівника ВЕЛИКОЇ держави минулого, і, навіть спроба канонізувати цю особистість на рівні із святими подвижниками.

У заході прийняли участь 20 студентів 2-го курсу факультету, заступник декана факультету Лагерна С.І., куратор факультету Левінський М.В. Готував та проводив захід старший куратор факультету доц. Світий І.М.

У ході заходу студентам було коротко надано довідкову інформацію з голодоморів в Україні, переглянуто кілька відеороликів, що включали хронічку тих подій.

По завершенні заходу слово взяла заступник декана Лагерна С.І. Вона відзначила актуальність та корисність історичної пам’яті для процвітання суспільства у майбутньому.