Відкриті лабораторії мехатроніки і робототехніки

VII Міжнародна науково-практична конференція

«Інформаційні технології та автоматизація — 2014»

В ОНАХТ 16-17 жовтня 2014 р. прошла VII Міжнародна науково-практична конференція « інформаційні технології та автоматизація — 2014». пленарне засідання відкривали провідні фахівці відомої фірми — виробника засобів автоматизації Camozzo. Вони представили свої останні розробки в цій сфері, продемонстрували їх переваги на конкретних прикладах застосування. Показали зразки своєї техніки для автоматизації різних технологічних процесів. Учасникам конференції повідомили, що фірма Camozzo відкрила в Україні 3 навчальних центри, один з яких відкривається на кафедрі автоматизації виробничих (АВП) процесів ОНАХТ 16.10.14 р. урочисте відкриття новой науково-дослідної та навчальної лабораторії «Мехатроніки та робототехники», з лабораторними стендами фірми Camozzo, де встановлені новітні засоби автоматизації, відбулося після ранкового пленарного засідання. На вечірньому пленарному засіданні доповідачі представили результати наукових розробок компанії з інжиніринг, кафедр ОНАХТ, Донецького технічного університету і ряду інших фірм і компаній. У заключній частині були відзначені оригінальність, висока ефективність, наукова і практична цінність представлених розробок в області інформаційних технологій та автоматизації.